Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Christen Dalsgaard 1824-1907 Landsby gade parti med pulserende folkeliv

Varunummer: 4982403
Denna auktion är annullerad
Utropspris: DKK 10 000
SEK 14 322
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Christen Dalsgaard 1824-1907 Landsby gade parti med pulserende folkeliv en vinterdag. Olie på papir klæbet på masonit plade. Sign. C.D 1848 December. 37 x 49,5 cm ( 52,5 x 64,5 cm.)

Auktionen avslutas:  2018-04-30 20:10:00