Crescent herrcykel, 1990-tal

Varunummer: 3527913
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 550
Utropspris: SEK 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Crescent herrcykel. 12 växlar, 1990-tal, bockstyre med handbromsar för fram och bakhjul. Fastsättning för foten på pedalen. Sadel med lufthål. Längd 160 cm och höjd 95 cm. Bruks och åldersrelaterat slitage.

Auktionen avslutas:  2014-09-02 20:22:00
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1264132 2014-09-02 19:50:55 SEK 550
1116199 2014-09-01 22:35:36 SEK 525
1053801 2014-09-01 16:43:02 SEK 500
1116199 2014-09-01 22:35:33 SEK 500
1053801 2014-09-01 16:43:02 SEK 475
1116199 2014-09-01 22:35:27 SEK 450
1053801 2014-09-01 16:43:02 SEK 425
1184695 2014-08-31 21:03:44 SEK 400
1277869 2014-08-26 19:32:22 SEK 375
1273071 2014-08-26 23:40:28 SEK 375
1277869 2014-08-26 19:32:22 SEK 350
1273071 2014-08-26 23:40:14 SEK 325
1277869 2014-08-26 19:32:22 SEK 300