Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Cylinderklap chatol af egetræ, 19-20 årh.
:
5321920
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.500
Chatol af egetræ, front med cylinderklap bag hvilke talrige skuffer samt dør flankeret af søjler, udtræksskuffer med skriveplade og rum, tre skuffer forneden. 2 nøgler medfølger, 19-20 årh. H. 125 B. 120 D. 54 cm. Fremstår på senere fod samt messing håndtag, aldersrelateret slitage.
07-05-2019 19:15:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1826804
07-05-2019
19:11:24
300
Til toppen