Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Dansk kunstner. Strandparti med personer samt kystparti. To malerier, 1900-tallets begyndelse. (2)

Varunummer: 4988299
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 450
SEK 644
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Dansk kunstner (1900-tallets begyndelse). To malerier bestående af: Strandparti med personer, en sommerdag, olie på lærred, usign. 24 x 38,5 cm. (31 x 46). Samt kystparti, olie på lærred, usign. 27 x 46 cm. (34 x 52). Trænger til overfladerens. (2)

Auktionen avslutas:  2018-08-27 20:29:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1078430 2018-08-27 19:59:39 DKK 450
1802157 2018-08-27 10:22:54 DKK 400
1078430 2018-08-26 20:25:25 DKK 350
1802157 2018-08-23 10:54:26 DKK 300