Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auctions
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk Møbeldesign. Par armstole (2)
:
2612113
Hammerslagspris
:
325
Vurdering
:
1.000
Dansk Møbeldesign. Par armstole med stel af eg, svungne armlæn. Fremstår med defekt betræk, stel med kraftig patina. H. 38/81 cm.
21-05-2012 16:00:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
25368
21-05-2012
07:50:00
325
16713
16-05-2012
03:14:10
300
Til toppen