Dansk Møbeldesign. Par armstole (2)

Varunummer: 2612113
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 325
SEK 445
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 368
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Dansk Møbeldesign. Par armstole med stel af eg, svungne armlæn. Fremstår med defekt betræk, stel med kraftig patina. H. 38/81 cm.

Auktionen avslutas:  2012-05-21 16:00:00
Showroom:  Roskilde

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
25368 2012-05-21 07:50:00 DKK 325
16713 2012-05-16 03:14:10 DKK 300