Dansk møbelproducent: Hjørneskab teaktræ

Varunummer: 3876710
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 412
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 099
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Dansk møbelproducent. Hjørneskab af fineret teaktræ. Front med 2x2 låger. H 164,5 cm, B 92 cm, D 50/58 cm. Fremstår med brugsspor. Nøgle medfølger.

Auktionen avslutas:  2015-08-05 16:01:00
Showroom:  Næstved

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1373552 2015-08-04 21:41:20 DKK 300