Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Øvrige møbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Lænestol samt barbord / rullebord, bambus (2)
:
5148717
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.000
Dansk møbelproducent. Lænestol samt barbord / rullebord af formbøjet bambus, rullebord med plade og hylde af matteret glas, afsluttet på hjul, løse hynde betrukket med blomstret stof. 1960/70'erne. H. 58 B. 98 D. 46 cm. Fremstår med brugsspor, rust på hjul, et hjul mangler gummi. (2)
04-11-2018 20:34:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
120055
04-11-2018
18:43:30
350
1824477
31-10-2018
20:02:52
300
Til toppen