Dansk møbelproducent. Otte stabelbare stole af bøg (8)

Varunummer: 3368477
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 426
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 136
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Dansk møbelproducent. Otte stabelbare stole af bøg. H. 78 B. 45 D. ca. 45 Sh. ca. 43 cm. Fremstår med brugsspor i form af ridser og skrammer, enkelte med svindrevner, lettere løshed i samlinger kan forekomme. (8)

Auktionen avslutas:  2014-05-14 14:30:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
874452 2014-05-14 07:42:10 DKK 300