Dansk møbelproducent. Otte stole i bejdset bøgetræ. (8)

Varenummer: 5343104
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 1.000

Dansk møbelproducent. Otte stole i bejdset bøgetræ. Sæde og ryg betrukket med uldstof. SH. 45 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, herunder slitage. (8)
Auktionen afsluttes:  29-05-2019 20:54:00