Dansk møbelproducent, par to-delte reoler (4)

Varenummer: 5218456
Hammerslagspris: DKK 2.200
Vurdering: DKK 2.600

Dansk møbelproducent, par to-delte reoler. Par reoler bestående af underdel med på ben - én fire skuffer og én med skyderlåger - tilhørende overdel med hylder. Hver reolmodul måler: H. ca. 180 cm. B. ca. 100 cm. D. (underdelen): 43 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser/mærker samt enkelte mindre afslag. (4)
Auktionen afsluttes:  30-01-2019 19:20:09