Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Par to delte reoler i teak. (4).
:
4710931
Hammerslagspris
:
325
Vurdering
:
1.800
Dansk møbelproducent. Par to delte reoler i fineret teak, begge på blåmalet sokkel. Front med hylder samt tre låsbare låger hvor bag hylder. Der er nøgler til den ene af reolerne. H. 123,5 + 68,5 cm., D. 30-40 cm., B. 164 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, skrammer.(4).
08-07-2017 19:58:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1562680
08-07-2017
11:43:25
325
639390
06-07-2017
14:01:12
300
Til toppen