Dansk møbelproducent. Par to delte reoler i teak. (4).

Varenummer: 4710931
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK 1.800

Dansk møbelproducent. Par to delte reoler i fineret teak, begge på blåmalet sokkel. Front med hylder samt tre låsbare låger hvor bag hylder. Der er nøgler til den ene af reolerne. H. 123,5 + 68,5 cm., D. 30-40 cm., B. 164 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, skrammer.(4).
Auktionen afsluttes:  08-07-2017 19:58:00

1562680 08-07-2017 11:43:25 DKK 325
639390 06-07-2017 14:01:12 DKK 300