Dansk møbelproducent. Sminkebord af teaktræ

Varunummer: 3649927
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 800
Utropspris: DKK 1 000
EUR 134
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Dansk møbelproducent. Sminkebord af teaktræ med vipbart spejl, herunder sortmalet plade, front med tre skuffer, skråtstillede ben. 1960'erne. H. 95 B. 77 D. 36 cm. Fremstår med senere bemalet plade - denne med utallige ridser/manglende bemaling. Fremstår med brugsslitage, enkelte finerskader.

Auktionen avslutas:  2014-12-10 13:55:06
Showroom:  Aalborg

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
494184 2014-12-10 13:53:06 DKK 800
1306045 2014-12-10 13:52:01 DKK 775
494184 2014-12-10 13:50:17 DKK 750
1306045 2014-12-10 13:51:54 DKK 750
494184 2014-12-10 13:50:17 DKK 725
1306045 2014-12-10 13:51:48 DKK 700
494184 2014-12-10 13:50:17 DKK 675
1306045 2014-12-10 13:51:39 DKK 650
494184 2014-12-10 13:50:17 DKK 625
1306045 2014-12-10 13:48:46 DKK 600
761956 2014-12-10 13:45:51 DKK 575
1306045 2014-12-10 13:42:17 DKK 550
761956 2014-12-10 13:36:39 DKK 525
1306045 2014-12-10 13:33:18 DKK 500
784693 2014-12-10 08:38:28 DKK 475
957499 2014-12-09 22:44:37 DKK 450
784693 2014-12-10 08:31:08 DKK 450
957499 2014-12-09 22:44:37 DKK 425
1228838 2014-12-09 21:54:26 DKK 400
123623 2014-12-09 20:13:14 DKK 375
784693 2014-12-08 23:31:43 DKK 350
1306045 2014-12-06 21:15:42 DKK 325
1360961 2014-12-03 23:00:09 DKK 300