Dansk møbelproducent. Sminkebord, teaktræ

Varunummer: 3636781
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 200
SEK 1 648
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 373
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Dansk møbelproducent. Sminkebord fineret med teaktræ, front med vipbart spejl, front med tre skuffer, skråtstillede ben. 1960'erne. H. 67-105 B. 77 D. 36 cm. Fremstår med brugsspor og manglende glasplade på top.

Auktionen avslutas:  2014-12-01 23:30:00
Showroom:  Aarhus

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1351478 2014-12-01 23:17:59 DKK 1200
488473 2014-12-01 23:26:28 DKK 1150
1351478 2014-12-01 23:01:51 DKK 1100
679432 2014-12-01 22:57:26 DKK 1050
1351478 2014-12-01 23:01:40 DKK 1000
679432 2014-12-01 22:57:26 DKK 975
1142939 2014-12-01 22:58:48 DKK 950
679432 2014-12-01 22:57:26 DKK 925
784693 2014-12-01 22:57:43 DKK 900
679432 2014-12-01 22:57:26 DKK 875
1351478 2014-12-01 22:55:07 DKK 850
679432 2014-12-01 22:54:21 DKK 825
1351478 2014-12-01 22:54:46 DKK 825
679432 2014-12-01 22:51:33 DKK 800
894357 2014-12-01 20:07:59 DKK 775
1142939 2014-12-01 22:39:30 DKK 775
894357 2014-12-01 20:07:59 DKK 750
1142939 2014-12-01 22:38:31 DKK 725
894357 2014-12-01 20:07:59 DKK 700
1142939 2014-12-01 22:38:04 DKK 675
894357 2014-12-01 20:07:59 DKK 650
1071485 2014-12-01 20:48:05 DKK 625
894357 2014-12-01 20:07:59 DKK 600
1071485 2014-12-01 18:18:54 DKK 575
894357 2014-12-01 17:52:27 DKK 550
1071485 2014-12-01 18:18:35 DKK 550
894357 2014-12-01 17:52:27 DKK 525
1071485 2014-12-01 18:18:28 DKK 500
894357 2014-12-01 17:52:27 DKK 475
1071485 2014-12-01 18:18:22 DKK 450
894357 2014-12-01 17:52:27 DKK 425
1071485 2014-12-01 18:18:18 DKK 400
894357 2014-12-01 17:52:27 DKK 375
1071485 2014-12-01 18:18:11 DKK 350
894357 2014-12-01 17:52:27 DKK 325
1071485 2014-11-30 13:14:51 DKK 300