Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaer, sofagrupper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk møbelproducent. Sofa / daybed, 1960'erne
:
5694147
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
1.500
Dansk møbelproducent. Sofa / daybed med ryglæn, magasin skuffe samt stel af fineret egetræ, ben senere forhøjet med liste af bejdset træ, betrukket med ternet dybhæftet stof, to løse ryghynder medfølger. 1960'erne. 200 x 95 cm. Fremstår med lettere brugsspor.
21-06-2020 19:10:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1620824
21-06-2020
19:08:00
450
1830609
18-06-2020
00:08:25
400
1620824
21-06-2020
19:07:57
400
1830609
18-06-2020
00:08:25
350
645182
17-06-2020
21:40:20
300
Til toppen