Dansk møbelproducent. Spejl samt blomsterkumme (2)

Varenummer: 4960502
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.500

Dansk møbelproducent. Spejl i ramme af fineret egetræ samt blomsterkumme af massivt teaktræ, indsats af zink, tilspidsede skråtstillede ben. 1960'erne. H. 104 B. 50 og H. 55 L. 70 D. 20 cm. Fremstår med brugsspor. (2)
Auktionen afsluttes:  04-04-2018 19:04:16