Dansk møbelproducent: Spisebord af teak, 1950/1960

Varunummer: 2814504
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 050
SEK 1 436
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 368
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Dansk møbelproducent: Spisebord af eg og teak, 1950/1960. Alm. brugsspor, enkelte skjolder og ridser. Mål H. 72. 89 x 174 cm.

Auktionen avslutas:  2012-12-11 17:41:00
Showroom:  Odense

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
385111 2012-12-11 15:56:49 DKK 1050
643955 2012-12-05 10:43:54 DKK 1000
385111 2012-12-11 15:56:49 DKK 975
643955 2012-12-05 10:43:54 DKK 950
385111 2012-12-11 15:56:49 DKK 925
643955 2012-12-05 10:43:54 DKK 900
385111 2012-12-11 15:56:49 DKK 875
643955 2012-12-05 10:43:54 DKK 850
385111 2012-12-11 15:56:49 DKK 825
643955 2012-12-05 10:43:54 DKK 800
385111 2012-12-11 15:56:49 DKK 775
643955 2012-12-05 10:43:54 DKK 750
385111 2012-12-11 15:56:49 DKK 725
643955 2012-12-05 10:43:54 DKK 700
385111 2012-12-11 15:56:49 DKK 675
643955 2012-12-05 10:43:54 DKK 650
385111 2012-12-11 15:56:49 DKK 625
643955 2012-12-05 10:43:54 DKK 600
385111 2012-12-11 15:56:49 DKK 575
643955 2012-12-05 10:43:54 DKK 550
385111 2012-12-11 15:56:49 DKK 525
643955 2012-12-05 10:43:54 DKK 500
385111 2012-12-11 15:56:49 DKK 475
643955 2012-12-05 10:43:54 DKK 450
385111 2012-12-11 15:56:49 DKK 425
643955 2012-12-05 10:43:54 DKK 400
385111 2012-12-07 09:24:51 DKK 375
643955 2012-12-05 10:43:54 DKK 350
413264 2012-12-05 00:01:56 DKK 325
72030 2012-12-04 20:10:47 DKK 300