På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Denna auktion är annullerad

Varunummer: 3423261
Auktionen är avslutad
Utropspris: SEK 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  20% i provision.

Stefan Mårtensson, olja på duk, Stenar vid vattenbryn. Signerad och oramad: 40x50 cm.

Varan är skänkt av Stefan Mårtensson. Hela beloppet går oavkortat till Team Rynkebys välgörenhetsfond till förmån för Barncancerfonden. Lauritz.com skänker således både köp- och säljprovision.

Se fler auktioner och lägg bud till förmån för Barncancerfonden här:
Barncancerfonden

Läs mer om Team Rynkeby här:
Team Rykebys insamling för Barncancerfonden

Auktionen avslutas:  1990-01-01 00:00:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan