På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Varunummer: 1659219
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK 3 000
SEK 4 103
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Svend Wiig Hansen. To emner i samme ramme: Figurkomposition, tusch på papir, sign. Svend Wiig Hansen, dat. Rome 1960, hver måler 25 x 36 cm. Let gulnet.

Auktionen avslutas:  1990-01-01 00:00:00
Showroom:  Herlev

15897 2009-09-19 23:44:17 DKK 1050
4705 2009-09-18 09:04:21 DKK 1000
15897 2009-09-19 23:44:17 DKK 975
4705 2009-09-18 09:04:21 DKK 950
15897 2009-09-19 23:44:17 DKK 925
4705 2009-09-18 09:04:21 DKK 900
15897 2009-09-19 23:44:17 DKK 875
4705 2009-09-18 09:04:21 DKK 850
562146 2009-09-18 20:25:58 DKK 825
4705 2009-09-18 09:04:21 DKK 800
83955 2009-09-17 21:14:38 DKK 775
4705 2009-09-18 09:04:21 DKK 775
83955 2009-09-17 21:14:38 DKK 750
4705 2009-09-18 09:04:21 DKK 725
83955 2009-09-17 21:14:38 DKK 700
15897 2009-09-18 08:45:37 DKK 675
83955 2009-09-17 21:14:38 DKK 650
15897 2009-09-18 08:45:37 DKK 625
83955 2009-09-17 21:14:38 DKK 600
15897 2009-09-18 08:45:37 DKK 575
83955 2009-09-17 21:14:38 DKK 550
15897 2009-09-18 08:45:37 DKK 525
83955 2009-09-17 21:14:38 DKK 500
25119 2009-09-17 21:13:44 DKK 475
31655 2009-09-17 20:03:03 DKK 450
548435 2009-09-17 19:45:47 DKK 425
72097 2009-09-17 16:30:51 DKK 400
91428 2009-09-17 16:17:27 DKK 375
30213 2009-09-17 15:49:38 DKK 350
15897 2009-09-17 15:12:47 DKK 325
72807 2009-09-17 13:21:42 DKK 300