På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Varunummer: 1659220
Auktionen är avslutad
Utropspris: DKK 3 000
SEK 4 103
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Svend Wiig Hansen. To emner i samme ramme: Figurkomposition, tusch på papir, sign. Svend Wiig Hansen, dat. Rome 1960, hver måler 25 x 36 cm. Let gulnet.

Auktionen avslutas:  1990-01-01 00:00:00
Showroom:  Herlev

15897 2009-09-19 23:43:10 DKK 800
276242 2009-09-18 10:36:45 DKK 775
15897 2009-09-19 23:43:10 DKK 775
276242 2009-09-18 10:36:45 DKK 750
15897 2009-09-19 23:43:10 DKK 725
276242 2009-09-18 10:36:45 DKK 700
15897 2009-09-19 23:43:10 DKK 675
276242 2009-09-18 10:36:45 DKK 650
562146 2009-09-18 20:25:13 DKK 625
276242 2009-09-18 10:36:45 DKK 600
83955 2009-09-17 21:15:39 DKK 575
276242 2009-09-18 10:36:19 DKK 550
83955 2009-09-17 21:15:39 DKK 525
15897 2009-09-18 08:44:49 DKK 500
83955 2009-09-17 21:15:39 DKK 475
15897 2009-09-18 08:44:44 DKK 450
83955 2009-09-17 21:15:39 DKK 425
25119 2009-09-17 21:13:29 DKK 400
91428 2009-09-17 16:17:02 DKK 375
30213 2009-09-17 15:49:25 DKK 350
15897 2009-09-17 15:12:35 DKK 325
72807 2009-09-17 13:21:30 DKK 300