Varenummer: 1659221
Vurdering: DKK 3.000

Svend Wiig Hansen. To emner i samme ramme: Figurkomposition, tusch på papir, sign. Svend Wiig Hansen, dat. Rome 1960, hver måler 25 x 36 cm. Let gulnet.
Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00