Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Varunummer: 4981806
Denna auktion är annullerad
Utropspris: DKK 2 000
SEK 2 864
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Kaj Christensen 1899-1981. Vinterlandskab med landevej, olie på lærred. Sign. Kay C. 38 x 47 (54 x 62) cm.

Auktionen avslutas:  2018-05-10 19:25:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1784554 2018-05-04 09:49:38 DKK 300