Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Varunummer: 4990887
Denna auktion är annullerad
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Schwartz, 1900-tallet. Skovmotiv, olie på lærred, sign. Schwartz. 80 x 65 (95 x 79,5) cm.

Auktionen avslutas:  2018-05-08 19:23:00