Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Varunummer: 5254396
Denna auktion är annullerad
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 432
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Holger Lübbers (1850-1931), marinemotiv, olie på lærred, signeret. H.16 x 21 cm (24 x 29 cm)

Auktionen avslutas:  2019-02-26 15:54:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1528974 2019-02-21 21:45:24 DKK 300