Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
:
5271753
Vurdering
:
G.F. Clement / Gad Frederik Clement (1867-1933) tilskrevet. Skitse af barn i have, olie på lærred, betegnet og dateret på bagside med bly G Clement 1890, 46x25 cm (56x35). Med afskalninger og lille overmaling, samt senere tusch markering på bagside.
06-12-2021 15:07:02
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
698843
13-03-2019
13:29:30
300
Til toppen