Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Varunummer: 5271753
Denna auktion är annullerad
Utropspris: DKK 1 600
SEK 2 264
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
G.F. Clement / Gad Frederik Clement (1867-1933) tilskrevet. Skitse af barn i have, olie på lærred, betegnet og dateret på bagside med bly G Clement 1890, 46x25 cm (56x35). Med afskalninger og lille overmaling, samt senere tusch markering på bagside.

Auktionen avslutas:  2050-03-17 21:34:00

698843 2019-03-13 13:29:30 DKK 300