Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Varunummer: 5278784
Denna auktion är annullerad
Utropspris: DKK 100 000
(SEK 128 322)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Michael Kvium (f. 1955). 'Lille misbrugeligt maleri', olie på lærred, på bagsiden signeret og dateret Kvium 97. 60 x 45 cm (65 x 50 cm).
Proveniens: Privat kunstsamling.

Auktionen avslutas:  2019-05-16 20:19:00

1209254 2019-05-16 20:09:51 DKK 66000
1209254 2019-05-16 20:09:21 DKK 64000
1209254 2019-05-16 20:09:21 DKK 62000
1209254 2019-05-16 15:41:16 DKK 60000
1209254 2019-05-16 15:41:16 DKK 58000
1209254 2019-05-16 15:41:16 DKK 56000
1641433 2019-05-16 14:21:51 DKK 54000
1395362 2019-05-16 10:05:46 DKK 52000
875408 2019-05-03 21:49:54 DKK 50000