Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Varunummer: 5292917
Denna auktion är annullerad
Utropspris: DKK 20 000
(SEK 25 047)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
De Sede, Schweitz. Fritstående Lounge sofasæt, model DS-11, best. af hjørne- samt fire enkelte moduler, originalt betrukket med patineret læder. Fremstillet hos De Sede. H. 61/36. B. 64/110 cm. Fremstår med alm. brugsspor og patina. (6)

Auktionen avslutas:  2019-06-03 20:52:00