Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Varunummer: 5310456
Denna auktion är annullerad
Utropspris: DKK 12 000
(SEK 15 028)
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och 22,5% i provision.
Marco Evaristti (f. 1963). City-skyline, olie på lærred. Sign. og dateret på bagsiden 'Evaristti 07'. 75,5 x 96,5 (80,5 x 102) cm.

Auktionen avslutas:  2019-06-12 20:54:00

543353 2019-06-12 09:47:25 DKK 7200
543353 2019-06-12 09:47:13 DKK 7000
543353 2019-06-12 09:46:59 DKK 6800
543353 2019-06-10 17:09:13 DKK 6600
543353 2019-06-10 17:08:55 DKK 6400
543353 2019-06-10 17:08:55 DKK 6200
543353 2019-06-10 17:08:55 DKK 6000