Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Dobbelt ankerkæde. Halskæde af 14 kt guld, 455 gram

Varunummer: 5374922
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: DKK 60 000
SEK 75 946
Utropspris: DKK 120 000
SEK 151 893
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Halskæde af 14 kt guld. Dobbelt ankerkæde, bestående af to halskæder, der er sammensat, monteret med kasselås og dobbelt sikkerheds hasper. Stemplet 585 samt BNH samt UNI. L. 55 cm, B. 21 mm. Kan skilles ad. Vægt 455 gram. Fremstår med lette brugsspor.

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2019-07-26 19:10:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej