Dockor 8 st, porslin, 1900-tal (8)

Varunummer: 3232460
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 300
Utropspris: SEK 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Dockor 8 st, porslin, 1900-tal. Dockor, samtliga med porslinshuvuden och samtliga med kläder i tyg, vissa monterade på ställningar. H: ca 35-45 cm. Bruksslitage, slitage av hår.

Auktionen avslutas:  2013-12-16 20:25:00
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1206858 2013-12-14 12:30:49 SEK 300