Edelstahl, forgyldt bestik 23/24 karat, model Nivella. (72)

Varunummer: 3274961
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 350
SEK 1 847
Utropspris: DKK 1 500
SEK 2 052
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Edelstahl, forgyldt bestik 23/24 karat, model Nivella, bestående af: 12 middagsknive, 12 middagsgafler, 12 suppeskeer, 12 theskeer, 12 kagegafler, 2 pålægsgafler, sukkertang, marmeladeske, serveringsspade, 5 serveringsskeer, sauceske og potageske. Fremstår med minimale/ingen brugsspor, kuffert medfølger. (72)

Auktionen avslutas:  2014-01-28 19:24:14
Showroom:

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1075428 2014-01-28 19:21:24 DKK 1350
1231505 2014-01-28 19:22:14 DKK 1300
1075428 2014-01-28 19:20:41 DKK 1250
1231505 2014-01-28 19:20:59 DKK 1200
1075428 2014-01-28 19:20:02 DKK 1150
1231505 2014-01-28 19:20:40 DKK 1150
1075428 2014-01-28 19:20:02 DKK 1100
1231505 2014-01-28 19:20:20 DKK 1050
1075428 2014-01-28 19:20:02 DKK 1000
1231505 2014-01-28 19:20:20 DKK 975
1075428 2014-01-28 19:20:02 DKK 950
1231083 2014-01-28 19:20:06 DKK 925
1075428 2014-01-28 01:09:25 DKK 900
1231505 2014-01-28 19:19:35 DKK 875
1075428 2014-01-28 01:09:25 DKK 850
1231083 2014-01-28 19:19:24 DKK 825
1075428 2014-01-28 01:09:25 DKK 800
838125 2014-01-28 17:14:29 DKK 775
1075428 2014-01-28 01:09:25 DKK 750
838125 2014-01-28 17:14:20 DKK 725
1075428 2014-01-28 01:09:25 DKK 700
838125 2014-01-28 17:14:12 DKK 675
1075428 2014-01-28 01:09:25 DKK 650
838125 2014-01-28 17:14:05 DKK 625
1075428 2014-01-28 01:09:25 DKK 600
838125 2014-01-28 17:13:49 DKK 575
1075428 2014-01-28 01:09:25 DKK 550
1085108 2014-01-26 22:26:13 DKK 525
1075428 2014-01-26 00:18:17 DKK 500
211225 2014-01-24 15:08:26 DKK 475
1165890 2014-01-24 13:24:15 DKK 450
1075428 2014-01-24 11:26:44 DKK 425
1209024 2014-01-23 14:19:38 DKK 400
1117898 2014-01-22 16:44:28 DKK 375
1231505 2014-01-21 23:32:29 DKK 350
1217107 2014-01-21 23:23:01 DKK 325
1117898 2014-01-21 19:37:08 DKK 300