Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Edward Svennow, udsigt over Lundeborg havn

Varunummer: 5298287
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 432
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 151
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Edward Svennow, 20 årh: Udsigt over Lundeborg havn, olie på lærred, sign. Sarvig-51, 61,5x83,5 cm. (76x100 cm).

Auktionen avslutas:  2019-04-29 12:49:20
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

277416 2019-04-29 10:55:35 DKK 300