Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Ejnar Michelsen. Kvinde og børn (cd)

Varunummer: 5327198
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 500
SEK 716
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Einar Michelsen (1890-?). Kvinde og børn, olie på lærred, sign. og dateret Einar Michelsen 22. 78 x 64 (94 x 79) cm.

Auktionen avslutas:  2019-05-15 19:18:13
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1252121 2019-05-15 19:15:59 DKK 500
328478 2019-05-15 19:16:13 DKK 500
1252121 2019-05-15 19:15:27 DKK 450
1873477 2019-05-15 19:14:49 DKK 400
1252121 2019-05-14 20:06:59 DKK 350
1735207 2019-05-12 00:15:22 DKK 300