Ejvind A. Johansson. Sybord af rio palisander

Varunummer: 3617442
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 550
SEK 2 128
Utropspris: DKK 1 400
SEK 1 922
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Ejvind A. Johansson. Sybord af fineret rio palisander, monteret med hjul, opklappelig bordplade hvorunder ruminddeling, garnkurv af flet. H. 58. B. 60 D. 40 cm. Enkelte ridser og skrammer.
Cites certifikat fra Naturstyrelsen til handel inden for EU medfølger. Tilladelsen er gyldig for ét salg. Ved handel uden for EU, skal der søges eksport / import tilladelse for udlevering.

Auktionen avslutas:  2015-01-05 17:53:31
Showroom:  Roskilde

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1353586 2015-01-05 17:51:31 DKK 1550
11613 2015-01-05 17:51:07 DKK 1500
1353586 2015-01-05 17:50:38 DKK 1450
11613 2015-01-05 17:50:10 DKK 1400
1353586 2015-01-05 17:49:39 DKK 1350
11613 2015-01-05 17:47:32 DKK 1300
678638 2015-01-05 17:35:25 DKK 1250
11613 2015-01-05 17:47:16 DKK 1200
678638 2015-01-05 17:35:25 DKK 1150
1353586 2015-01-05 17:28:40 DKK 1100
678638 2015-01-05 14:44:33 DKK 1050
1353586 2015-01-05 17:28:32 DKK 1050
678638 2015-01-05 14:44:33 DKK 1000
1353586 2015-01-05 17:28:25 DKK 975
678638 2015-01-05 14:44:33 DKK 950
1294968 2015-01-05 17:20:30 DKK 925
678638 2015-01-05 14:44:33 DKK 900
1294968 2015-01-05 14:47:05 DKK 875
678638 2015-01-05 14:44:33 DKK 850
860665 2015-01-05 11:52:35 DKK 825
1353586 2015-01-04 15:49:41 DKK 800
860665 2015-01-05 11:52:31 DKK 775
1353586 2015-01-04 15:49:41 DKK 750
305330 2015-01-04 22:02:02 DKK 725
1353586 2015-01-04 15:49:41 DKK 700
32810 2015-01-04 18:54:22 DKK 675
1353586 2015-01-04 15:49:41 DKK 650
32810 2015-01-04 18:54:12 DKK 625
1353586 2015-01-04 15:49:41 DKK 600
32810 2015-01-04 18:53:58 DKK 575
1353586 2015-01-04 15:49:41 DKK 550
32810 2015-01-04 10:39:03 DKK 525
305330 2015-01-03 16:17:30 DKK 500
32810 2015-01-03 14:30:56 DKK 475
305330 2014-12-30 17:36:36 DKK 450
274184 2014-12-30 15:33:10 DKK 425
305330 2014-12-30 17:36:25 DKK 425
274184 2014-12-30 15:33:10 DKK 400
305330 2014-12-30 17:36:11 DKK 375
274184 2014-12-30 15:33:10 DKK 350
305330 2014-12-30 14:52:56 DKK 325
274184 2014-12-30 07:37:32 DKK 300