Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Ellen Rørup Krause. Strandparti cd

Varunummer: 5323246
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 700
SEK 1 003
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Ellen Rørup Krause, (1905-1990) Strandparti. Olie på lærred. sign. Krause, 60 x 73 cm (67 x 80 cm)

Auktionen avslutas:  2019-05-11 15:37:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

8622 2019-05-11 15:33:53 DKK 700
43484 2019-05-11 15:33:21 DKK 650
8622 2019-05-11 15:32:54 DKK 600
43484 2019-05-11 15:32:40 DKK 550
8622 2019-05-11 15:29:30 DKK 500
43484 2019-05-11 15:32:37 DKK 500
8622 2019-05-11 15:29:30 DKK 450
43484 2019-05-11 15:32:33 DKK 400
8622 2019-05-11 15:29:30 DKK 350
43484 2019-05-07 06:38:46 DKK 300