Elma Oijens. Skulptur av bronserat gips (BUS)

Varenummer: 4750025
Hammerslagspris: SEK 400
DKK 255
Vurdering: SEK < 1.000
DKK < 1.000

Elma Oijens (1907-1992). Skulptur av bronserat gips. Hästföl. Signerad. Daterad -59. Höjd ca 35 cm.
Något färgbortfall.
Auktionen afsluttes:  23-08-2017 21:01:30