Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Elma Oijens. Skulptur av bronserat gips (BUS)
:
4750025
Moms vare
Hammerslagspris
:
SEK
400
255
Vurdering
:
SEK
< 1.000
< 1.000
Elma Oijens (1907-1992). Skulptur av bronserat gips. Hästföl. Signerad. Daterad -59. Höjd ca 35 cm.
Något färgbortfall.
23-08-2017 21:01:30
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
294645
23-08-2017
20:59:30
SEK
400
1691383
23-08-2017
20:58:05
SEK
375
294645
23-08-2017
19:15:05
SEK
350
1120532
20-08-2017
10:09:31
SEK
325
294645
19-08-2017
10:44:30
SEK
300
Til toppen