Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sølv, bronze, kobber og tin
Sølvbestik
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
En samling div. sølv og pletsølv, bl.a. Georg Jensen 'Kugle' marmeladeske. (37)
:
5602453
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
1.200
Lille skål af sølv i asymmetrisk moderne design. Ø 15,5 cm. Samt diverse bestikdele af sølv, bl.a. Georg Jensen 'Kugle' marmeladeske og seks 'Herregård' theskeer. Vægt dele af sølv ca. 297 gr.
Samt diverse bestikdele, skåle, strøbøsser, saltkar mm af pletsølv, enkelte dele af stål.
Fremstår med brugsspor og ridser, delvis nedpudset. I alt 37 dele. (37)
08-03-2020 19:17:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
88256
08-03-2020
14:01:52
850118
08-03-2020
18:12:11
500
88256
08-03-2020
14:01:52
450
1841551
07-03-2020
19:48:22
400
372819
07-03-2020
15:29:39
350
752344
02-03-2020
12:52:16
300
Til toppen