Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Glas, porcelæn og keramik
Øvrige glas, porcelæn og keramik
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
En samling diverse keramik, bl.a. Kähler. (11)
:
5491987
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
Kähler vase af glaseret keramik, prydet med blase, halsmontering af messing. Sign. HAK. H. 16,5 cm.
Fad af glaseret keramik, Sign. HAK samt Nils. 26 x 26 cm.
Jørgen Mogensen vase af glaseret stentøj. Sign. monogram, F272. H. 14 cm.
Søholm fad af blåglaseret keramik. Stemplet. 18 x 18 cm.
Samt diverse fade og vaser mm. af keramik, bl.a. Bing & Grøndahl og Alumimia. I alt 11 dele. (11)
18-11-2019 12:54:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1195017
16-11-2019
13:22:53
450
1865651
13-11-2019
13:09:05
400
559128
12-11-2019
20:39:34
350
1865651
13-11-2019
13:09:05
350
559128
12-11-2019
20:39:34
300
Til toppen