Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Øvrige møbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Entrésæt af palisander. Lav kommode og spejl (2)
:
5365008
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Entrésæt af (fineret) palisander. Lav kommode med to skuffer og tilhørende spejl. Mål komode: 41 x 102 x 36cm. Spejl: 119 x 77 cm. Fremstår med brugsspor herunder finerskader. (2)
23-06-2019 16:43:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
467310
23-06-2019
04:32:31
300
Til toppen