Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Eric Kirkman Cole. Bordlampe, 1930'erne Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5422821

Varunummer: 5395611
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 800
SEK 1 151
Utropspris: DKK 2 000
SEK 2 878
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Bordlampe med flexstamme, skærm og stamme af brun bakelit. Design Eric Kirkman Cole, 1930'erne. Fremstillet hos EKCO, Tsjekkoslovakiet, model 11105. L. 45-85 cm. Fremstår med brugsspor, herunder rust og ridser. Varmepåvirket fatning.

Auktionen avslutas:  2019-08-27 18:50:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

1832786 2019-08-25 13:54:53 DKK 800
1519581 2019-08-20 19:02:41 DKK 750
1726640 2019-08-20 19:42:46 DKK 750
1519581 2019-08-20 19:00:56 DKK 700
1726640 2019-08-20 18:40:42 DKK 650
1519581 2019-08-15 15:27:03 DKK 600
1726640 2019-08-17 01:26:58 DKK 550
1519581 2019-08-15 15:27:03 DKK 500
1726640 2019-08-17 01:26:46 DKK 450
1519581 2019-08-15 15:27:03 DKK 400
117330 2019-08-13 19:27:30 DKK 350
1362172 2019-08-13 11:43:11 DKK 300