Erling Kristensen, 'Passiv ryger', olie på lærred

Varenummer: 2878432
Hammerslagspris: DKK 425
Vurdering: DKK 1.500

Erling Kristensen, f. 1944. 'Passiv ryger', olie på lærred, sign. EK samt på bagsiden sign. og betitlet. 55 x 50 (58 x 53) cm.
Auktionen afsluttes:  20-02-2013 19:46:00