Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Erling Kristensen, 'Passiv ryger', olie på lærred
:
2878432
Hammerslagspris
:
425
Vurdering
:
1.500
Erling Kristensen, f. 1944. 'Passiv ryger', olie på lærred, sign. EK samt på bagsiden sign. og betitlet. 55 x 50 (58 x 53) cm.
20-02-2013 19:46:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1052992
20-02-2013
19:42:59
425
16396
20-02-2013
10:48:36
400
611929
18-02-2013
22:01:12
375
534680
14-02-2013
08:35:41
350
16396
13-02-2013
17:18:03
325
534680
13-02-2013
12:31:50
300
Til toppen