Erling Kristensen, 'Passiv ryger', olie på lærred

Varunummer: 2878432
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 425
SEK 580
Utropspris: DKK 1 500
SEK 2 048
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Erling Kristensen, f. 1944. 'Passiv ryger', olie på lærred, sign. EK samt på bagsiden sign. og betitlet. 55 x 50 (58 x 53) cm.

Auktionen avslutas:  2013-02-20 19:46:00
Showroom:  Odense

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1052992 2013-02-20 19:42:59 DKK 425
16396 2013-02-20 10:48:36 DKK 400
611929 2013-02-18 22:01:12 DKK 375
534680 2013-02-14 08:35:41 DKK 350
16396 2013-02-13 17:18:03 DKK 325
534680 2013-02-13 12:31:50 DKK 300