Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa
På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Evelyn Thorbjørn. Motiv fra Grønland (cd)

Varunummer: 5010944
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 430
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 146
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Evelyn Thorbjørn (1911-1985) Motiv fra Grønland, olie på lærred, sign. Evelyn Thorbjørn, 84 x 120 (100 x 135) cm.

Auktionen avslutas:  2018-06-11 20:50:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara

606158 2018-06-04 23:43:57 DKK 300