Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sport og fritid
Cykler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Everton damecykel
:
5707233
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Everton, damecykel, rødlakeret. Stel nr. EE21906P. Med 3 Torpedo gear, håndbremse, er monteret med kurv foran. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, ridser, mærker, kraftig smuds samt rust, flade dæk. Cyklen er ulåst, men der medfølger ikke nøgle
Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige varer på auktion
16-08-2020 17:01:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2023546
13-08-2020
19:21:04
300
Til toppen