Kategori  Utropspris
Visa endast deLuxe-varor Visa endast varor på valt språk Visa begagnade varor
Visa

Fabio Novembre. Paar Air Sofa/Lounge chairs. Für Meritalia. (2)

Varunummer: 5374250
Auktionen är avslutad
Utropspris: EUR 600
SEK 5 658
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och  22,5% i provision.
Fabio Novembre. Paar Air Sofa/Lounge chairs. Für Meritalia. Gestell aus Metall, U-förmig, gepolstert mit Samtbezügen. Bezeichnet mit Label. Maße jeweils ca. H. 73 cm Sh. 40 cm B. 90 cm T. 85 cm. Alters- und Gebrauchsspuren. (2)

Auktionen avslutas:  2019-07-20 17:15:11
Showroom:  DE, Hamburg, Große Elbstraße

554013 2019-07-20 17:13:11 EUR 55
554013 2019-07-20 17:12:53 EUR 50
1826492 2019-07-19 12:07:31 EUR 45
1865694 2019-07-19 10:03:53 EUR 40