Fabio Novembre. Skulpturel lænestol, model Nemo

Varenummer: 5178378
Hammerslagspris: DKK 3.200
Vurdering: DKK 4.000

Fabio Novembre. Lænestol, model Nemo, af hvid polyethylen. Fremstillet hos Driade, formgivet i 2010. H. 132, B. 94, D. ca. 82 cm. Fremstår med alm. brugsspor, lette ridser og mærker. Udeveres i original emballage.
Auktionen afsluttes:  05-12-2018 14:44:00