Falck redningskorps. Tekno biler (3)

Varunummer: 3735463
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 750
SEK 1 026
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 368
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Falck Redningskorps. Tre Tekno biler af blik bestående af bl.a. ambulance uden båre, stigevogn, uden stige, bil med projektør. Produceret 1935-1955. Fremstår med alders- og brugsspor; diverse mangler og defekter må påregnes. (3).

Auktionen avslutas:  2015-03-03 19:43:18
Showroom:  Herlev

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
637140 2015-03-03 19:41:18 DKK 750
1199462 2015-03-03 19:30:11 DKK 725
1378764 2015-03-03 19:17:21 DKK 700
1199462 2015-03-03 19:30:04 DKK 700
1378764 2015-03-03 19:15:42 DKK 675
1199462 2015-03-03 18:26:17 DKK 650
1111018 2015-03-03 16:24:08 DKK 625
1378764 2015-03-03 14:13:07 DKK 600
1199462 2015-02-26 16:30:23 DKK 575
1041512 2015-02-26 19:53:01 DKK 550
1199462 2015-02-26 16:30:23 DKK 525
1041512 2015-02-26 19:52:54 DKK 500
1199462 2015-02-26 16:30:23 DKK 475
1378764 2015-02-26 14:09:30 DKK 450
1041512 2015-02-24 20:46:52 DKK 425
1378764 2015-02-26 14:09:22 DKK 425
1041512 2015-02-24 20:46:52 DKK 400
1378764 2015-02-26 14:09:02 DKK 375
1041512 2015-02-24 19:44:46 DKK 350
1111018 2015-02-24 20:40:48 DKK 325
1041512 2015-02-24 19:44:46 DKK 300