Finn Juhl. Skål af drejet teak, udført hos Kay Bojesen

Varunummer: 5630569
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: DKK 1 800
SEK 2 532
Utropspris: DKK 10 500
SEK 14 770
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Finn Juhl. Skål af drejet teak, stemplet: "KAY BOJESEN DENMARK COPYRIGHT FINN JUHL DESIGN". H. 5,5 cm. Ø. 15 cm. Fremstår med minimale brugsspor, efter alder.

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2020-07-04 20:38:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej

945534 2020-07-01 21:12:05 DKK 1700
86071 2020-07-01 20:42:04 DKK 1600
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 1500
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 1400
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 1300
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 1200
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 1100
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 1000
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 950
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 900
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 850
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 800
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 750
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 700
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 650
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 600
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 550
945534 2020-06-30 20:34:40 DKK 500
602017 2020-06-30 16:16:03 DKK 450
108240 2020-06-29 23:50:16 DKK 400
1946013 2020-06-29 20:40:30 DKK 350
1352262 2020-06-29 19:47:31 DKK 300