Finn Juhl. Skål af drejet teak, udført hos Kay Bojesen

Varunummer: 5630569
Auktionen utlöper om:
dagar
timmar
minuter

Nästa bud: DKK 500
SEK 695
Utropspris: DKK 9 000
SEK 12 515
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Finn Juhl. Skål af drejet teak, stemplet: "KAY BOJESEN DENMARK COPYRIGHT FINN JUHL DESIGN". H. 5,5 cm. Ø. 15 cm. Fremstår med minimale brugsspor, efter alder.

Ge bud på varan

Läs mer om budgivning här

Auktionen avslutas:  2020-08-08 21:01:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej

1936455 2020-08-04 12:25:51 DKK 450
737576 2020-08-04 07:50:28 DKK 400
790774 2020-08-03 21:40:42 DKK 350
531732 2020-08-03 20:13:13 DKK 300