Fire brocher af sølv Georg Jensen, Anton Michelsen m.fl. (4)

Varunummer: 3689598
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 1 000
SEK 1 373
Utropspris: DKK < 1 000
SEK 1 099
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Georg Jensen broche af sølv, dessin nr 222 stemplet 1930-1945., Anton Michelsen maguerit broche af forgyldt sølv med hvid emalje Ø ca 3,2 cm. Et vedhæng/ broche af sølv med cabochonslebet månesten. John Lauritzen en broche af sølv i form af egeløv (4)

Auktionen avslutas:  2015-01-23 13:50:50
Showroom:  Herlev

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
88256 2015-01-23 13:46:15 DKK 1000
177606 2015-01-23 13:48:50 DKK 1000
88256 2015-01-23 13:46:15 DKK 975
177606 2015-01-23 13:47:16 DKK 950
88256 2015-01-23 13:41:23 DKK 925
177606 2015-01-23 13:45:43 DKK 925
88256 2015-01-23 13:41:23 DKK 900
177606 2015-01-23 13:44:24 DKK 875
88256 2015-01-23 13:41:23 DKK 850
219274 2015-01-23 01:20:58 DKK 825
88256 2015-01-23 13:41:23 DKK 800
219274 2015-01-23 01:20:58 DKK 775
1084811 2015-01-22 21:09:33 DKK 750
219274 2015-01-23 01:20:32 DKK 750
1084811 2015-01-22 21:09:33 DKK 725
219274 2015-01-23 01:20:28 DKK 700
1084811 2015-01-22 21:09:33 DKK 675
219274 2015-01-23 01:20:22 DKK 650
1084811 2015-01-22 21:09:33 DKK 625
591372 2015-01-20 21:55:50 DKK 600
954838 2015-01-19 23:12:56 DKK 575
987333 2015-01-18 16:43:08 DKK 550
954838 2015-01-19 23:12:48 DKK 550
987333 2015-01-18 16:43:08 DKK 525
1159288 2015-01-18 20:47:13 DKK 500
987333 2015-01-18 16:43:08 DKK 475
1372655 2015-01-17 01:03:13 DKK 450
367916 2015-01-17 12:26:14 DKK 425
1372655 2015-01-17 01:03:13 DKK 400
1001145 2015-01-17 00:30:54 DKK 375
1313480 2015-01-16 20:09:45 DKK 350
723311 2015-01-16 18:07:24 DKK 325
846372 2015-01-16 16:01:12 DKK 300