Folke Larsson, Sittande flicka, olja på duk (bus)

Varenummer: 3460441
Hammerslagspris: SEK 425
DKK 271
Vurdering: SEK < 1.000
DKK < 1.000

Sittande flicka av Folke Larsson (f. 1933). Olja på duk. Signerad. Mått 60 x 48 cm. Ramad.
Auktionen afsluttes:  01-07-2014 16:29:08