På grund av copyright avgift på varan kan
bilderna inte visas.

Folke Larsson, Sittande flicka, olja på duk (bus)

Varunummer: 3460441
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 425
Utropspris: SEK < 1 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Sittande flicka av Folke Larsson (f. 1933). Olja på duk. Signerad. Mått 60 x 48 cm. Ramad.

Auktionen avslutas:  2014-07-01 16:29:08

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
1078399 2014-07-01 15:58:46 SEK 425
1299638 2014-07-01 15:56:04 SEK 400
1078399 2014-07-01 15:57:57 SEK 375
1299638 2014-07-01 15:56:04 SEK 350
1078399 2014-07-01 15:57:27 SEK 325
1299638 2014-07-01 15:56:04 SEK 300