France & Daverkosen, soffa och fåtölj (2)

Varunummer: 2781779
Auktionen är avslutad
Klubbslag: SEK 1 600
Utropspris: SEK 4 000
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Soffa samt fåtölj i bok med sitt- och ryggdyna i turkost ulltyg. 1950/60-tal. Soffa, B: 131 cm, D: 72 cm, H: 78 cm. Fåtölj, B: 62 cm, D: 72 cm, H: 78 cm. Tillverkad för France & Daverkosen, Danmark. Märkt med plakett. Framstår med visst bruksslitage. (2)

Auktionen avslutas:  2012-11-12 19:42:00

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
323146 2012-11-12 19:39:00 SEK 1600
313927 2012-11-12 19:37:48 SEK 1550
323146 2012-11-12 19:36:49 SEK 1500
313927 2012-11-12 19:37:19 SEK 1500
323146 2012-11-12 19:36:49 SEK 1450
313927 2012-11-12 19:37:10 SEK 1400
323146 2012-11-12 19:36:49 SEK 1350
313927 2012-11-12 19:37:07 SEK 1300
323146 2012-11-12 19:36:49 SEK 1250
313927 2012-11-12 19:36:53 SEK 1200
323146 2012-11-12 19:36:49 SEK 1150
313927 2012-11-12 19:31:20 SEK 1100
458158 2012-11-12 16:54:42 SEK 1050
1019686 2012-11-12 15:26:51 SEK 1000
458158 2012-11-12 16:54:36 SEK 975
1019686 2012-11-12 15:26:51 SEK 950
458158 2012-11-12 16:54:30 SEK 925
1019686 2012-11-12 15:26:51 SEK 900
458158 2012-11-12 16:54:23 SEK 875
1019686 2012-11-12 15:26:51 SEK 850
458158 2012-11-12 16:54:18 SEK 825
1019686 2012-11-12 15:26:51 SEK 800
458158 2012-11-12 16:54:12 SEK 775
1019686 2012-11-12 15:26:51 SEK 750
458158 2012-11-12 16:54:00 SEK 725
1019686 2012-11-12 15:26:51 SEK 700
695744 2012-11-12 15:25:14 SEK 675
1019686 2012-11-12 15:22:04 SEK 650
872770 2012-11-12 15:01:32 SEK 625
1019686 2012-11-12 15:21:52 SEK 600
872770 2012-11-12 15:01:32 SEK 575
1019686 2012-11-12 15:21:39 SEK 550
872770 2012-11-12 15:01:32 SEK 525
458158 2012-11-12 13:46:57 SEK 500
736133 2012-11-12 12:06:39 SEK 475
695744 2012-11-12 11:38:30 SEK 450
458158 2012-11-09 14:15:56 SEK 425
959257 2012-11-08 15:09:47 SEK 400
458158 2012-11-07 23:11:36 SEK 375
323146 2012-11-06 20:26:47 SEK 350
458158 2012-11-05 15:14:00 SEK 325
523772 2012-11-05 15:03:59 SEK 300