Franck Thierry født 1961

Varunummer: 1962419
Auktionen är avslutad
Klubbslag: DKK 300
SEK 410
Utropspris: DKK 1 000
SEK 1 368
Till det angivna priset tillkommer klubbslagsavgift och provision.

Franck Thierry. 'Jardin d'hiver', olie på lærred, sign. Thierry 2009, 60 x 80 cm. Uindrammet.

Auktionen avslutas:  2010-08-20 12:33:00
Showroom:  Herlev

Ropat in en vara? - Se transportmöjligheter när du betalar för din vara
291315 2010-08-19 18:52:32 DKK 300